Aktualności

Pama pokonana!

• autor: Matt, 2015-04-19 16:54

.

W pierwszym ligowym meczu tej wiosny biało-niebiescy pokonali Pamę Powodowo 2-0. Spotkanie rozpoczęło się z dziesięciominutowym opóźnieniem. Pierwsze minuty były bardzo chaotyczne. Brakowało dokładności z jednej i drugiej strony. Składnych akcji było jak na lekarstwo. W rozgrywaniu piłki nie pomagał silny wiatr.

Pierwsza połowa meczu należała do przyjezdnych. To oni częściej gościli przed polem karnym Sokoła i byli bliscy zdobycia gola. Do przerwy żadna ze stron nie zmieściła piłki w siatce. W drugiej połowie gra Sokoła wyglądała już lepiej. To gospodarze częściej byli w posiadaniu piłki, a goście skupieni byli na rozbijaniu ataków Sokoła.

Pierwszy gol dla Sokoła padł w 64 minucie spotkania. Cztery minuty później biało-niebiescy podwyższyli wynik. Gra się wtedy nieco uspokoiła. Sokół był też bliski zdobycia gola numer trzy, ale w drużynie gości świetnie spisywał się bramkarz.

Następny mecz Sokół rozegra za tydzień na wyjeździe z nowym v-ce liderem, Magdalenką Markusy, która dziś pokonała Zagładę Lisów (2-1) i dzięki remisowi Granicy z Agatem (2-2), przesunęła się na drugie miejsce w tabeli.

Skład Sokoła : Knapik - Chmielewski, Brydziński, Woźnicki, Olewniczak - J.Rogala, Sznajder (85' Ma. Rogala), Kopycki, Szematowicz (60' Damnic) - Oleszak, Folc

1:0 - 64' Oleszak
2:0 - 68' Oleszak