WM ZPN opublikował terminarz rundy wiosennej sezonu 2013/2014. Nasz zespół wiosenne zmagania w B-klasie rozpocznie 13 kwietnia od wyjazdowego meczu z Pamą Powodowo. Ostatni mecz w sezonie biało-niebiescy rozegrają 22 czerwca, w Łęczu z Agatem Jegłownik. Szczegółowy terminarz w rozwinięciu newsa!
Kolejka: 12 w dniu 2014-04-13
KS Pogrom Aniołowo - Olimpia III Elbląg 14:00
LKS Granica Zagaje - KS Zagłada Lisów 14:00
LZS Magdalenka Markusy - SISIPZ Victoria Rychliki 14:00
KS Zalew Gmina Batorowo - LKS Sparta Kwietniewo 14:00
SKS Pama Powodowo - KS Sokół Łęcze 14:00
LKS Agat Jegłownik - Relax Płoskinia 14:00
Kolejka: 13 w dniu 2014-04-18
LKS Agat Jegłownik - KS Pogrom Aniołowo 16:00
Relax Płoskinia - SKS Pama Powodowo 16:00
KS Sokół Łęcze - KS Zalew Gmina Batorowo 16:00
LKS Sparta Kwietniewo - LZS Magdalenka Markusy 16:00
SISIPZ Victoria Rychliki - LKS Granica Zagaje 16:00
KS Zagłada Lisów - Olimpia III Elbląg 16:00
Kolejka: 14 w dniu 2014-04-27
KS Pogrom Aniołowo - KS Zagłada Lisów 14:00
Olimpia III Elbląg - SISIPZ Victoria Rychliki 14:00
LKS Granica Zagaje - LKS Sparta Kwietniewo 2014-04-27 14:00
LZS Magdalenka Markusy - KS Sokół Łęcze 2014-04-27 14:00
KS Zalew Gmina Batorowo - Relax Płoskinia 2014-04-27 14:00
18 SKS Pama Powodowo - LKS Agat Jegłownik 2014-04-27 14:00
Kolejka: 15 w dniu 2014-05-04
SKS Pama Powodowo - KS Pogrom Aniołowo 14:00
LKS Agat Jegłownik - KS Zalew Gmina Batorowo 14:00
Relax Płoskinia - LZS Magdalenka Markusy 14:00
KS Sokół Łęcze - LKS Granica Zagaje 14:00
LKS Sparta Kwietniewo - Olimpia III Elbląg 14:00
SISIPZ Victoria Rychliki - KS Zagłada Lisów 14:00
Kolejka: 16 w dniu 2014-05-11
KS Pogrom Aniołowo - SISIPZ Victoria Rychliki 14:00
KS Zagłada Lisów - LKS Sparta Kwietniewo 14:00
Olimpia III Elbląg - KS Sokół Łęcze 14:00
LKS Granica Zagaje - Relax Płoskinia 14:00
LZS Magdalenka Markusy - LKS Agat Jegłownik 14:00
KS Zalew Gmina Batorowo - SKS Pama Powodowo 14:00
Kolejka: 17 w dniu 2014-05-18
KS Zalew Gmina Batorowo - KS Pogrom Aniołowo 14:00
SKS Pama Powodowo - LZS Magdalenka Markusy 14:00
LKS Agat Jegłownik - LKS Granica Zagaje 14:00
Relax Płoskinia - Olimpia III Elbląg 14:00
KS Sokół Łęcze - KS Zagłada Lisów 14:00
LKS Sparta Kwietniewo - SISIPZ Victoria Rychliki 14:00
Kolejka: 18 w dniu 2014-05-25
KS Pogrom Aniołowo - LKS Sparta Kwietniewo 14:00
SISIPZ Victoria Rychliki - KS Sokół Łęcze 14:00
KS Zagłada Lisów - Relax Płoskinia 14:00
Olimpia III Elbląg - LKS Agat Jegłownik 14:00
LKS Granica Zagaje - SKS Pama Powodowo 14:00
LZS Magdalenka Markusy - KS Zalew Gmina Batorowo 14:00
Kolejka: 19 w dniu 2014-06-01
LZS Magdalenka Markusy - KS Pogrom Aniołowo 14:00
KS Zalew Gmina Batorowo - LKS Granica Zagaje 14:00
SKS Pama Powodowo - Olimpia III Elbląg 14:00
LKS Agat Jegłownik - KS Zagłada Lisów 14:00
Relax Płoskinia - SISIPZ Victoria Rychliki 14:00
KS Sokół Łęcze - LKS Sparta Kwietniewo 14:00
Kolejka: 20 w dniu 2014-06-08
KS Pogrom Aniołowo - KS Sokół Łęcze 14:00
LKS Sparta Kwietniewo - Relax Płoskinia 14:00
SISIPZ Victoria Rychliki - LKS Agat Jegłownik 14:00
KS Zagłada Lisów - SKS Pama Powodowo 14:00
Olimpia III Elbląg - KS Zalew Gmina Batorowo 14:00
LKS Granica Zagaje - LZS Magdalenka Markusy 14:00
Kolejka: 21 w dniu 2014-06-15
LKS Granica Zagaje - KS Pogrom Aniołowo 14:00
LZS Magdalenka Markusy - Olimpia III Elbląg 14:00
KS Zalew Gmina Batorowo - KS Zagłada Lisów 14:00
SKS Pama Powodowo - SISIPZ Victoria Rychliki 14:00
LKS Agat Jegłownik - LKS Sparta Kwietniewo 14:00
Relax Płoskinia - KS Sokół Łęcze 14:00
Kolejka: 22 w dniu 2014-06-22
KS Pogrom Aniołowo - Relax Płoskinia 14:00
KS Sokół Łęcze - LKS Agat Jegłownik 14:00
LKS Sparta Kwietniewo - SKS Pama Powodowo 14:00
SISIPZ Victoria Rychliki - KS Zalew Gmina Batorowo 14:00
KS Zagłada Lisów - LZS Magdalenka Markusy 14:00
Olimpia III Elbląg - LKS Granica Zagaje 14:00